SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Stekhuv 11244484
nr 1124 4484
Stekhuv
1800-tal, nysilver, längd: 40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:45:26
400 kr
600 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.